Ulice Måneström

PisanieTemat: Ulice Måneström   Nie Gru 28, 2014 2:40 pm

Ulice Måneström
Główna ulice Måneström są niezwykle często zatłoczona przez niezliczoną ilość ludzi podróżnych, a także uczniów z Instytutu Dahlvald. Tu i ówdzie można dostrzec niewielkie, drewniane tablice informujące jak dotrzeć do danego sklepu. Późnymi wieczorami szosa wieje pustkami, a w czasie mroku przechadzają się tędy podejrzane istoty, które wychodzą na świat jedynie po zmierzchu.
Powrót do góry Go down

Umiejętności bojowe : IV
Jestem : za Neoasgardem
Genetyka : animag
Czystość krwi : czysta
Status majątkowy : bogaty
Zawód : kapitan Rogonów z Oslo, trenerka quidditcha

Zobacz profil autora
PisanieTemat: Re: Ulice Måneström   Sro Lip 22, 2015 10:24 am

/ po zejściu ze wzgórza.

To był dziwny dzień. Jednak na swój sposób zaskakująco przyjemny. Czuje że moja prywatność została pogwałcona, a moja tajemnica ujrzała światło dziennie, jednocześnie jednak mam nie dręczą mnie obawy. Nie wiem czemu, co w nim jest takiego, że tak po prostu mu ufam. Bez zbędnych pytań, czy podejrzliwych wspomnień.
Rozstaliśmy się prawie zaraz po zejściu z Wzgórza Czarownic. Bez wylewnych pożegnań i niepotrzebnych słów. Wymieniliśmy się spojrzeniami i lekkim uniesieniem warg i naprawdę mi to starczyło.
Idę ulicą. Słońce powoli zaczyna zachodzić za horyzontem i sama właściwie nie wiem dokąd się kieruje. Pozwalam, by prowadziły mnie stopy, one lepiej rozumieją potrzeby mojego ciała i umysłu. Chyba po prostu idę trochę wrzucona w swój świat, myślami nadal błądząc po Wzgórzu Czarownic.
Powrót do góry Go down

Ulice Måneström

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1