Kantorek

Yngvi Venäläinen
Dowódca Sabatu

Umiejętności bojowe : V
Skąd : Helsinki, Finlandia
Wiek : 37 lat
Jestem : za Sabatem
Genetyka : wilkołak
Czystość krwi : czysta
Status majątkowy : majętny
Zawód : skrytobójca i zegarmistrz

Kantorek Empty
PisanieTemat: Kantorek   Kantorek EmptyWto Sty 06, 2015 8:56 pm

Kantorek
Na ścianach migoczą roztańczone światełka - ich źródłem jest wielki kryształowy klosz stojący w głębi pomieszczenia. Tu wstęp mam jedynie ja, Yngvi Venäläinen. Nie. Stop. Od pewnego czasu te progi przekracza także Elmo Björkson. Ale nie martw się. Uczeń nigdy nie przerośnie mistrza. A ty? Kim jesteś, żeby choćby przypuszczać, że kiedykolwiek cię tu wpuszczę? Wejdziesz, jeśli cię zaproszę. Ale nie proś ładnie. I tak się nie zgodzę. Trzymam tu moje najcenniejsze skarby. Aby je ujrzeć - choćby jednym okiem - musisz naprawdę sobie zasłużyć. Zmieniacze czasu, skomplikowane mechanizmy naginające czas do moich prywatnych potrzeb. Jedne udane, drugie mniej. Możesz być jednak pewien, że każdy z nich wyszedł kiedyś spod moich palców. To ja wprawiłem w ruch ich skomplikowane trybiki. Bądź grzeczny, uważaj. Bo jeśli zechcę obdaruję cię wadliwym materiałem. Produktem nieudanej chwili. Nie trafisz w przeszłość. Nie trafisz tam, gdzie powinieneś. Znikniesz. Na zawsze. Pracuję nad tym.
Powrót do góry Go down
 

Kantorek

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Organizacja :: Oslo :: Ulica Złośliwej Walkirii :: Sklep zegarmistrzowski Venäläinena-